Moda na wnętrza zmienia się częściej

Moda na wnętrza zmienia się częściej

Moda na wnętrza zmienia się częściej, niż można sobie to wyobrazić. Można to rozpoznać po przemijających stylach i po tym, że jeszcze niedawno dominowały ściany w odcieniach koloru kremowego, a dziś coraz częściej sięgamy po fiolet, ciemną czerwień czy purpurę.  

Gdy sami projektujemy wnętrze mieszkania

Gdy sami projektujemy wnętrze mieszkania

Mieszkam tak jak chcę

Czy wnętrza ulegają modzie? Czy może raczej raz zaprojektowane mieszkanie pozostaje takim jak długo podoba się właścicielowi i jak długo jego elementy nie ulegną zużyciu? Prawda leży w środku – a moda na wnętrza zmienia się częściej, niż można sobie to wyobrazić.

Modnie - i według własnego uznania!

Modnie - i według własnego uznania!

Każdy może urządzić sobie niepowtarzalny pokój, z meblami odpowiadającymi własnemu gustowi, ale też i modzie. W salonach meblowych wybór mamy wielki, do tego niejednokrotnie możemy gotowe już zestawy dość plastycznie dopasowywać do warunków zapewnianych przez pomieszczenie. Co więcej – niekiedy możemy sami zaprojektować swoje wymarzone meble, lub przekazać naszą wizję doświadczonemu projektantowi, który stworzy nam niepowtarzalne egzemplarze. 

Modne mieszkanie - jasne i przestrzenne

Modne mieszkanie - jasne i przestrzenne

Koniec z jesienno-zimowym nastrojem, kojarzącym się z wyciszeniem i zastojem! W salonach meblarskich i wyposażenia wnętrz widać już wiosenne ożywienie. I coraz częściej mówimy o modzie, o trendach, o tym, że pojawiają się wiosenne kolekcje. Szereg firm meblarskich i wnętrzarskich już stawiło czoła wiosennemu wyzwaniu, i zapewniają, że klienci będą pozytywnie zaskoczeni. Przyjrzyjmy się zatem ofertom w naszej gazecie, poświęconym najciekawszym nowinkom, jakie można znaleźć na rynku. 

Tęczowo – ale harmonijnie

Tęczowo – ale harmonijnie

Malujemy i tapetujemy zgodnie z modą

Pomalowanie pokoju, czy mieszkania od technicznej strony nie jest trudne. Farba, pędzel lub wałek, przygotowane wcześniej, oczyszczone i suche ściany oraz sufit – i można malować. Jednak wcześniej trzeba dobrać barwy, a to już takie proste nie jest. 

Pokaż wszystkie lokalizacje